ماژول استعلام مدرک Quiz Deluxe Inquiry

plg-quiz-deluxe-inquiry
1,000,000 تومان

مشخصات فنی

جوملا 3
1.0

ماژول استعلام مدرک Quiz Deluxe Inquiry بمنظور نمایش نتایج تست های کامپوننت Joomla Quiz Deluxe Expert بر اساس کد رهگیری طراحی و توسعه داده شده است. در این ماژول کاربران تنها به مشاده نتایج تست های مربوط به کد رهگیری وارد شده هستند.

کامپوننت Joomla Quiz Deluxe Expert  قدرتمند ترین و حرفه ای ترین افزونه برگذاری آزمون ها و امتحانات آنلاین برای جوملا می باشد و مدیران وب سایت ها می توانند به کمک آن کوئیز و امتحان های آنلاین برگزار نمایید. این کامپوننت از تمامی انواع امتحانات چهار گزینه ای , تشریحی و ... پشتیبانی میکند. بطور خلاصه با این افزونه می توانید به 14 روش گوناگون از کاربرانتان سوال بپرسید و در آخر  به آنها کارنامه تحویل دهید. 

ماژول استعلام مدارکی که همراه با این کامپوننت ارائه می شود تمام نتایج و مدارک را بطور مستقیم در دیدرس کاربران قرار می دهد. فرق ماژول Quiz Deluxe Inquiry با ماژول Quiz Deluxe Expert در این است که قابلیت جستجو و استعلام مدارک صادر شده توسط کامپوننت Joomla Quiz Deluxe Expert تنها محدود به مدارک جستجو شده است و تمامی مدارک در دید مستقیم بازدیدکنندگان سایت قرار نمی گیرد.

جهت تهیه نسخه سازگار با جوملا 4 لطفا تماس بگیرید.