این افزونه می تواند به عنوان یک دایرکتوری / کاتالوگ یا فروشگاه اینترنتی مورد استفاده قرار بگیرد. شما می توانید 3 نوع محصول فیزیکی، مجازی ( قابل دانلود ) و حق اشتراک بفروشید. این افزونه بسیاری از نیاز های شما را برآورده می کند. انتخابی عالی است اگر نیاز به افزونه کاتالوگ محصولات دارید که قابلیت فروش محصولات را نیز داشته باشد. کار با DJ-Catalog بسیار ساده است و نیاز به تنظیمات پیچیده ندارد و با زبان فارسی کاملا سارگار است.

آموزش جوملا تعداد مقالات:  15

جوملا یکی از بهترین سیستم مدیریت محتوای دنیاست. سیستم مدیریت محتوا یا CMS راه حلی برای پیاده سازی ارزان قیمت وب سایت شخصی، شرکتی، سازمان ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد. CMS جوملا امکانات متونع و فراوانی برای طراحی و توسعه افزونه ای خود پیشبینی کرده و چنانچه برنامه نویس خوبی باشید، تقریبا چیزی نیست که نتوانید پیاده سازی کنید.

در این بخش می توانید کلیه آموزش های مربوط به CMS مدیریت محتوای جوملا را بخوانید، ببینید و یاد بگیرید.

کامپوننت هیکاشاپ Hikashop  یکی از بهترین و پر استفاده ترین کامپوننت های فروشگاه ساز جوملاست. این کامپوننت با وجود یک انجمن بسیار فعال و بروز، هیچ پرسشی را بی پاسخ، و هیچ مشکلی را بدون راه حل نمی گذارد و شما می توانید مشکلات خود را در انجمن رسمی آن بپرسید. شخصا چندین سال است که از این فروشگاه ساز استفاده می کنم و در کنار رابط کاربری فوق العاده اش، امکانات بسیار خوبی دارد.